Product Details
Product Name: | PMOLED Micro Display | Size (inch): | 1.54" |
Resolution: | 128x64 | Brightness (cd/m²): | 100 (min)cd/㎡ |
Interface: | Parallel / I²C | Active Area (W * H ): | 35.052x17.516mm |
Outline Dimension: | 42.04x27.22x1.4mm | Color: | White |
Payment & Shipping Terms
Minimum Order Quantity | 1 piece | Price | Please contact us for latest price |
Packaging Details | 20 cm * 18 cm * 13 cm | Delivery Time | 5-8 working days |
Payment Terms | T/T, L/C, Credit card, PayPal | Supply Ability | 500,000 piece per week |
| Model | PMOLED154001 |
| Brand | YiTai |
| Size | 1.54" |
| Resolution | 128x64 |
| Active Area | 35.052×17.516mm |
| Outline Dimension | 42.04×27.22×1.4mm |
| Color | White |
| Brightness | 100 (Min) cd/m² |
| Power Supply Mode | External supply |
| Interface | Parallel / I²C |
| Warranty | 1 - 2 years |
