Product Details
Product Name: | PMOLED Micro Display | Size (inch): | 1.32" |
Resolution: | 128x96 | Brightness (cd/m²): | 100 |
Interface: | Parallel / I²C / 4-wire SPI | Active Area (W * H ): | 26.86x20.14mm |
Outline Dimension: | 32.5x29.2x1.61mm | Color: | White |
Payment & Shipping Terms
Minimum Order Quantity | 1 piece | Price | Please contact us for latest price |
Packaging Details | 20 cm * 18 cm * 13 cm | Delivery Time | 5-8 working days |
Payment Terms | T/T, L/C, Credit card, PayPal | Supply Ability | 500,000 piece per week |
| Model | PMOLED132001 |
| Brand | Yitai |
| Size | 1.32" |
| Resolution | 128x96 |
| Active Area | 26.86×20.14mm |
| Outline Dimension | 32.5×29.2×1.61mm |
| Color | White |
| Brightness | 100 (Min) cd/m² |
| Power Supply Mode | External supply |
| Interface | Parallel / I²C / 4-wire SPI |
| Warranty | 1 - 2 years |
